BAŞKAN'IN MESAJI


Beni  “ BİGADİÇ BELEDİYE BAŞKANI” olma şerefine layık gören BİGADİÇ’ li hemşerilerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Ben, Meclis üyeleri ve ekibimle ; Yaşanabilir,uyumlu,güzel ve sağlıklı bir Bigadiç hedefliyoruz.Var olan koşulların gözden geçirilip, olumsuzlukların giderildiği,güzelliklerin çoğaltıldığı, tüm Bigadiç halkının işbirliği yaptığı bir ilçe istiyoruz.Bizim için ideal kent ;Kentli haklarının korunduğu;En iyi yaşam koşullarının sağlandığı; Çalışan ,Ticaret yapan , eğlence ile kültür ve bilgiyi orada yaşayan,eğitim gören insanların yaşadığı;Kent dokularına ,yapılara, kütüphanelere ,kültür sanat merkezlerine, kendisine ve komşusuna geçmişine ve geleceğine sahip çıkan insanlardan oluşan bir kent istiyoruz.

İşimiz bellidir,işimiz hizmettir.Bigadiç halkı için hizmettir.her şey Bigadiç için olsun istedik.Bigadiç mamur olsun kentli köylü mutlu olsun tüm Türkiye mutlu olsun istiyoruz.

İşimiz hizmettir; Teşekkür beklemeden, elalem ne der kaygısını elimizin tersiyle iterek hizmet etmeye devam edeceğiz.Hizmet yan gelip yatmayla becerilemez zaman,çalışma , didinme,plan ,program ve iş bitirme zamanıdır.Yapılacak çok işiniz varsa duramazsınız << DURMAK YOK>> diyorsak bu yüzdendir.

Biz hep birlikte BİGADİÇ’ iz ; Hepimiz bu bahçenin çeşitli renklerindeki çiçekleriyiz, şimdi hedefimiz; Dünyanın en ileri ülkelerinin ilçeleri gibi olmak

Hep birlikte bu duygular ile 2014 yılının sağlık ,mutluluk ve başarılar getirmesini diler sizleri saygı ile selamlarım.

İsmail AVCU

Bigadiç Belediye Başkanı